Web Sitesi Kullanım Şartları ve Koşulları

1. Koşullar
https://www.seoksi.com adresinden erişilebilen bu web sitesi Kullanım Hüküm ve Koşullarına bağlı kalmayı ve geçerli tüm yerel yasalarla yapılan anlaşmadan sorumlu olduğunuzu kabul etmiş olursunuz. Bu şartlardan herhangi birine katılmıyorsanız, bu siteye erişmeniz yasaktır. Bu Web Sitesinde bulunan materyaller telif hakkı ve ticari marka kanunu ile korunmaktadır.

2. Lisans Kullanımı
Yalnızca kişisel, ticari olmayan geçici görüntüleme için Seoksi'nin Web sitesindeki materyallerin bir kopyasını geçici olarak indirme izni verilmiştir. Bu, bir lisans verilmesidir, mülkiyet devri değildir ve bu lisans kapsamında şunları yapamazsınız:

Malzemeleri değiştirmek veya kopyalamak;
Materyalleri herhangi bir ticari amaçla veya halka açık herhangi bir teşhir için kullanmak;
Seoksi'nin web sitesinde bulunan herhangi bir yazılıma tersine mühendislik uygulamak;
Materyallerden herhangi bir telif hakkı veya diğer tescilli gösterimleri kaldırmak; 
Materyalleri başka bir kişiye aktarmak veya materyalleri başka herhangi bir sunucuda "yansıtmak".

Bu, Seoksi'nin bu kısıtlamalardan herhangi birinin ihlal edilmesi durumunda feshine izin verecektir. Fesih üzerine, görüntüleme hakkınız da feshedilecektir ve elinizdeki indirilmiş materyalleri ister basılı ister elektronik formatta olsun imha etmelisiniz. 

3. Sorumluluk Reddi
Seoksi'nin web sitesindeki tüm materyaller "olduğu gibi" sağlanmaktadır. Seoksi, açık veya zımni herhangi bir garanti vermez, bu nedenle diğer tüm garantileri geçersiz kılar. Ayrıca Seoksi, web sitesindeki materyallerin kullanımının doğruluğu veya güvenilirliği veya bu materyallerle veya bu web sitesine bağlanan sitelerle ilgili herhangi bir beyanda bulunmaz.

4. Sınırlamalar
Seoksi veya tedarikçileri, Seoksi veya bu web sitesinin yetkili temsilcisine sözlü veya yazılı olarak bildirilmiş olsa bile, Seoksi'nin web sitesindeki materyallerin kullanılması veya kullanılamamasından doğacak zararlardan sorumlu tutulmayacaktır. Bazı yargı bölgeleri, dolaylı garantiler üzerinde sınırlamalara veya arızi hasarlar için sorumluluk sınırlamalarına izin vermez, bu sınırlamalar sizin için geçerli olmayabilir.

5. Düzeltmeler ve Hatalar
Seoksi’nin Web sitesinde görünen materyaller teknik, dizgisel veya fotoğrafik hatalar içerebilir. Seoksi, bu web sitesindeki herhangi bir materyalin doğru, eksiksiz veya güncel olduğuna dair söz vermeyecektir. Seoksi, web sitesinde yer alan materyalleri herhangi bir zamanda önceden haber vermeksizin değiştirebilir. Seoksi, materyalleri güncellemek için herhangi bir taahhütte bulunmamaktadır.

6. Bağlantılar
Seoksi, web sitesine bağlı tüm siteleri incelememiştir ve bu tür bağlantılı sitelerin içeriğinden sorumlu değildir. Herhangi bir bağlantının varlığı, sitenin Seoksi tarafından onaylandığı anlamına gelmez. Bağlantılı herhangi bir web sitesinin kullanımının riski kullanıcının kendisine aittir.

7. Site Kullanım Şartları Değişiklikleri
Seoksi, web sitesi için bu Kullanım Koşullarını herhangi bir zamanda önceden bildirimde bulunmaksızın revize edebilir. Bu web sitesini kullanarak, bu Kullanım Hüküm ve Koşullarının güncel sürümüne bağlı kalmayı kabul ediyorsunuz.

8. Gizliliğiniz
Lütfen Gizlilik Politikamızı okuyun.

9. Geçerli Kanun
Seoksi'nin Web Sitesiyle ilgili herhangi bir iddia, kanunlar ihtilafı hükümlerine bakılmaksızın Türkiye kanunlarına tabi olacaktır.